Skip to content
Eidsivatinget
  • Tingtorget
    • Salgsbetingelser for Tingtorget
  • 1000 år – jubileum
    • Arrangementer
    • Landslovutstilling
  • Eidsivatinget
    • Skolene/ DKS
    • Barnas Eidsivating
    • Vår kulturarv
      • Demokrati før grunnloven
      • Rettskultur
    • Historien
      • Olav 2 Haraldsson
      • Magnus Lagabøte
      • Kjetil Kalv
      • Olav den Hellige
      • Kanonisering
      • Stiklestad
    • Pilegrimsleden
    • Tingsteder
    • Nettverk
  • Kontakt oss
    • Om oss
  • Toggle website search
Meny Close
  • Tingtorget
    • Salgsbetingelser for Tingtorget
  • 1000 år – jubileum
    • Arrangementer
    • Landslovutstilling
  • Eidsivatinget
    • Skolene/ DKS
    • Barnas Eidsivating
    • Vår kulturarv
      • Demokrati før grunnloven
      • Rettskultur
    • Historien
      • Olav 2 Haraldsson
      • Magnus Lagabøte
      • Kjetil Kalv
      • Olav den Hellige
      • Kanonisering
      • Stiklestad
    • Pilegrimsleden
    • Tingsteder
    • Nettverk
  • Kontakt oss
    • Om oss

Årlige Arkiver: 2020

  1. Hjem ///
  2. 2020
Rolf A. Thon

Seilet scene i Andelva historiepark – paviljongen har fått navn!

Da vi valgte seilet som symbol for middelalderen, var det på grunn av seilets betydning for vikingene. Vi vet ikke helt når seilet begynte å

Les mer »
16/06/2020 Ingen kommentarer
Solberg-Ekornholmen

Sparebankstiftelsen DNB har gitt støtte til våre prosjekter.

Fra slag til demokrati på Eidsvoll 1000 år med kulturhistorie, HelligOlav – kirken på Eid og Eidsivatinget får 1.050.000 kroner til barnas Eidsivating 2018-2022, utvikling

Les mer »
27/02/2020 Ingen kommentarer
Administrer samtykke
For å gi de beste opplevelsene bruker vi teknologier som informasjonskapsler for å lagre og/eller få tilgang til enhetsinformasjon. Å samtykke til disse teknologiene vil tillate oss å behandle data som nettleseratferd eller unike ID-er på dette nettstedet. Å ikke samtykke eller trekke tilbake samtykke kan ha negativ innvirkning på visse egenskaper og funksjoner.
Funksjonell Alltid aktiv
Lagring av data eller tilgang er nødvendig for å kunne bruke en spesifikk tjeneste som er eksplisitt etterspurt av abonnenten eller brukeren, eller kun for elektronisk kommunikasjon.
Preferanser
Lagring av data eller tilgang er nødvendig for å lagre preferanser som ikke er etterspurt av abonnenten eller brukeren.
Statistikk
Lagring av data eller tilgang benyttes kun til statistikk. Lagring av data eller tilgang brukes utelukkende til anonyme statistiske formål. Uten en stevning, frivillig samtykke fra din internettleverandør eller en tredjepart, kan informasjon som er lagret eller hentet for dette formålet alene vanligvis ikke brukes til å identifisere deg.
Markedsføring
Lagring av data eller tilgang er nødvendig for å opprette brukerprofiler for å sende reklame eller for å spore brukeren på en nettside (eller over flere nettsider) for lignende markedsføringsformål.
Administrer alternativer Administrer tjenester Administrer {vendor_count} leverandører Les mer om disse formålene
Se preferanser
{title} {title} {title}
×
×

Handlekurv